Ushtria e fuksave të Ramës, shpërthen gazetari: Ky copë m*ti është patronazhisti im, quhet Klodian Ldershai. Do shihemi në gjyq

Skandali me abuzimin me të dhënat personale të shqiptarëve nga fuksat e Partisë Socialiste dhe kryetarit të saj Edi Rama ka revoltuar gjithë opinionin publik shqiptar.

Një reagim i ashpër vjen nga gazetari Taulant Halili, i cili denoncon me pamje identitetin e njeriut të PS-së që për Edi Ramën është patronazhit, por në gjuhën e kohës së ish-Sigurimit të Shtetit njihet si “fuks”.

Reagimi i plotë i gazetarit

Ky copë m*ti është patronazhisti im, quhet Klodian Idershai. Nuk po e shaj me rob shpie rob***, se s’ia vlen…. Thjesht i them që nga ky moment je i hedhur në gjyq për përndjekje, vjedhje të të dhënave personale, dhe spiunllik….

Por…. i bëj thirrje partisë, ju gënjen, më ka nxjerrë 3 herë votues të PD-së, nuk kam votuar asnjëherë të paktën 16 vitet e fundit. O legen burrë, o hajvan… vendin e punës e kam marrë me meritë, jo me parti si ty o qelbësirë…

E para, po të gjeta live do të të Q* robt ku ti kesh o mut…

PS: Mos harroni votoni kë të keni qef, larg 1200 lekëshave se e morët më qafë brezin e ri, nga një mik që ju do të mirën!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement