Të shtëna te zyra e PD, një i plagosur! Basha niset drejt Kavajës

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në zyrën elektorale të Partisë Demokratike në Kavajë.

Mesohet se një 25-vjeçar i identifikuar si Bledar Okshtuni ka mbetur i plagosur. Ai është dërguar në spitalin e Durrësit ku po merr ndihmën e parë mjekësore.

Mësohet se drejt Kavajës është nisur dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement