Meta: Patronazhistët kanë shënuar të dashurat e prokurorëve e gjyqtarëve dhe u kanë vënë cimkat

Deklarata e Metës: Patronazhistët kanë shënuar të dashurat e prokurorëve e gjyqtarëve dhe u kanë vënë cimkat

Do të ketë fakte si merren peng bizneset, njerëz të drejtësisë dhe madje edhe njerëz të opozitës, për të bërë gjasme sikur bëjnë opozitë.

Por s’do të ketë më. Këto ditë do të kemi ngjarje dhe do të ftoj edhe trupin diplomatik për ta njohur me disa ngjarje skandaloze.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement