Meta në deklaratë të jashtëzakonshme, publikon fakte nga survejimet e patronazhistëve

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka dal në një deklaratë të jashtëzakonshme pasditen e sotme.

Ai ishte shprehur më parë nëpërmjet një statusi që do të fliste në lidhje me patronazhistët e PS-së dhe do të denonconte gjobat që u kanë vënë bizneseve pasi nuk ishin të partisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement