LAJMI FUNDI/ Plagosen 2 persona me thikë brenda Xhamisë në Tiranë

 

Një plagosje me thikë ka ndodhur pak minuta më parë, në Tiranë.

Lajmi bëhet i ditur për Maska.al se janë plagosur dy persona.

Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti fizik mes disa personave, ndërsa policia pritet të zbardhë detaje në vijim.

Për ngjarjen raportohet se  një  person ka hyrë forcërisht në një Xhamin nw Rrugën e Kavajës  dhe ka plagosur dy qytetarë.

Në përditsim…

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement