Luljetës “i ndizet llampa”, zhvishet në mes të autobusit

Përputhen është një nga emisionet më të ndjekur në Shqipëri dhe personazhet aty brenda janë bërë shumë të njohur për publikun. Sëfundmi, të shtunave, transmetohet edhe Përputhen+40, ku protagonistet gjejnë dashurinë e tyre, por mosha është mbi 40 vjeç.

Një nga konkurrentet që bëri edhe më shumë bujë në program është Luljeta nga Fieri, e cila nuk njihte komplekse për mënyrën e të folurit, aq sa u shpreh se do e gjente burrin kur t’i ndizej llampa. Mirëpo, duket se Luljeta nuk paska komplekse as me veprimet e saj. Sëfundmi ka qarkulluar një video, ku Luljeta zhvishet brenda një autobusi. Ajo shihet teksa heq bluzen edhe pse autobuzi është i tejmbushur.

Gratë që janë në autobus qeshin me të madhe dhe i bëjnë thirrje shoferit mos të kthejnë kokën.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement