Erion Veliaj: Vetëm Rama i zgjidh hallet e shqiptarëve, ai shpëton njerëz!

Erion Veliaj ka qenë ditën e sotme në Kavajë. Si çdo ditë ai përsërit të njëjtin fjalim dhe gjithmonë fillon të lavdërojë Ramën. Sipas Veliajt vetëm rama i zgjidh hallet e shqiptarëve. Ai është shprehur se Edi Rama është miku më i mirë i shqiptarëve.

Veliaj tha:

I zbulon miqtë e vërtetë kur ke një hall. Kur kishim ditë të vështira, e kur kishim hall zbuluam se vetëm Edi Rama ishte me ne. Për t’i shpëtuar njerëzit. Kur ra halli tjetër i pandemisë, prapë pamë se kush ishte miku jonë.
Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement