Basha në Kavajë live, Ngjarje e rëndë kundër demokracisë, PD, Aleancës për Ndryshim nga një kryeministër që e di se ai të dielën humb dhe Shqipëria fiton.

 

Pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë ka shkuar kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha

Basha: Ai do të na mbyllë gojën, ne nuk i kemi frikë, ata do ta marrin përgjigjen me votë
Basha:Përgjigjen le tja japim të gjithë bashkë të dielën në 25 prill.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement