Tiranë/ Shoferi i golfit tenton t’i përplasë me makinë pas aksidentit. Polici civil nxjerr pistoletën dhe…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pak më parë në zonën e Astirit në Tiranë. Pas një aksidenti midis dy makinave, drejtuesi i një mjeti ka tentuar më pas që të shtypë disa persona me makinë duke bërë manovra të rrezikshme.

Një polici civil i cili nuk dihet nëse ka qenë i përfshirë në aksident ka nxjerrë pistoletën duke  neutralizuar.

Për më tepër ndiqni pamjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement