Një grua topless arrestohet në ceremoninë e varrimit të Princit Philip

 

Ditën e djeshme u zhvillua varrimi i Princ Philip, bashkëshortit të ndjerë të Mbretëreshës Elizabeth.

Në ceremoninë e varrimit morën pjesë 30 persona për shkak të kushteve të pandemisë. Në fotot e shkrepura nga gazetarët dukej Mbretëresha e cila ishte e veshur me të zeza, duke qëndruar e vetme dhe me kokën ulur. Ndërkohë, Princi William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin ndërsa po largoheshin nga varrimi i gjyshit të tyre. Megjithatë sipas mediave të huaja ceremonia mortore u ndërpre nga një grua topless e cila vrapoi  duke bërtitur “shpëtoni planetin”. Ajo gjithashtu u përpoq të ngjitej në statujën e Mbretëreshës Victoria të vendosur jashtë kishës.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement