Lajmi fundit/ Përfshihen në aksident 5 makina në aksin Lezhë-Milot…

Një aksident i 5- fisht ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot

Nga aksidenti raportohet për  të plagosur. Policia dhe autoambulancat ndodhen në vendgjarje.

Lajmi në përditsim…

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement