I përplas makina në Bulqizë, gruaja dhe fëmija në gjendje të rëndë 

 

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në Bulqizë. Mësohet se një makinë ka përplasur një grua dhe një fëmijë.

Burime bëjnë me dije se gruaja dhe fëmija do të transportohen me helikopter drejt Tiranës, për mjekim të specializuar.

Identietet e tyre ende nuk bëhen me dije ndërsa rrethanat e aksidentit janë të paqarta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement