Erion Veliaj: I jemi mirënjohës patronazhistëve, ata marrin informacion!

Erion Veliaj është tashmë në një takim me të rinjtë në Tiranë. Prej aty ai ka folur edhe për patronazhistët. Veliaj është shprehur se është shumë krenar dhe mirënjohës për patronazhistët, të cilët janë kthyer në personat më të urryer të momentit. Sipas tij ata janë ata që marrin informacion dhe prezantojnë programin.

Ai tha:

E dimë që fjala patronazhist është bërë shumë e njohur këto ditë. Por, ne jemi shumë mirënjohës për patronazhistët tonë, pasi çdo ditë mundohen të marrin informacion, të japin informacion dhe të prezantojnë programin.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement