Epike/ Mamaja bën tatuazh vizatimin e djalit por zbulon se…

Mund t’ju duket një ndër ngjarjet më të pabesueshme, por është plotësisht e vërtetë. Një nënë vendosi të bëjë tatuazh në krahë një vizatim të të birit dhe e tregoi përmes një video në Tik Tok.

Tatuazhi ishte vizatimi i një limani piratësh me një shkëmb gjigant që duket si një kafkë.

Mirëpo, pak më vonë ajo zbuloi se tatuzhi nuk ishte i të birit dhe tha e mërzitur: “Shoku i djalit tim e vizatoi këtë. Unë mendova se ishte vizatimi i djalit tim”.

Ndërsa shumë ndjekës në Tik Tok shprehen në komente se kjo është situatë vërtetë qesharake.

“Një pikturë që djali im bëri në klasën e artit varej në një kornizë në kuzhinën time për 10 vjet para se të më thoshte se nuk ishte e tija”, shkruhej në një koment

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement