Andi i “Përputhen” e quan sheqer/ Këngëtarja e njohur: Do të më futësh në sherr

Andi Artani është një nga konkurrentët më të përfolur të momentit në Pëpruthen. Ai është deklaruar se në emision është vetëm për Jasminën.

Mes tyre ka patur shumë zënka e debate. Javën e shkuar Jasmina reagoi shumë e revoltuar pasi Andi kishte quajtur karamele, këngëtaren e njohur shqiptare Diona Fona, me të cilën ka realizuar një klip.

Së fundi është publikuar klipi dhe kënga dhe në Instagramin e tij ka publikuar një foto me këngëtaren dhe shkruan: E quaj sheqer.

Në komente këngëtarja e njohur ka reaguar duke iu drejtuar: “Do të më futsh në sherr”, duke iu referuar Jamsinës.

Tashmë mbetet për tu parë reagimi i Jasminës në lidhje me komentet e dyshes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement