Shpërtheu në ofendime ndaj Linditës, produksioni merr vendimin për Naumin

Takim I Linditës dhe Naumit në “përputhen +40” degradoi në ofendime personale nga Naumi në puntatën e pak ditëve më parë.

Sot u njoftua se Naumi është përjashtuar nga emisioni.

Pas degradimit të fjalorit gjatë takimit me Linditën, gjithashtu edhe gjatë pjesës në studio produksioni u detyrua të merrte një vendim në lidhje me te.

Ai ka kërkuar falje në lidhje me fjalorin e përdorur në studio dhe takim, por pau penduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement