Plas dashuria mes Mevlanit dhe Ledjanës/ “Po shikoja atë në ato momente”

 

Ledjana Prenga dhe Melvan Shaba janë dy prej persoanzheve më të dashur nga publiku.

Ata janë deklarauar për njëri-tjetrin dhe që nga ai moment kanë shprehur pëlqimin e tyre dhe në rrjetet sociale.

Së fundi Mevlani ka publikuar një foto, e cila është komentuar shumë në Instagram. Ndjekësit e kanë komplimentuar dhe krahas fotos, Mevlani tregon momentin në të cilin ka realizuar foton.

“Në fakt po shikoja Ledjanën në ato momente🙈”, shkruan konkurrenti.

Pas kësaj, Ledjana i ka dërguar një emoji zemër Mevlanit dhe ai gjithashtu duke treguar se pëlqimi i tyre po shndërrohet në dashuri.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement