Foto/ Celebrohen Andi dhe Melisa

Andi dhe Melisa prej kohësh janë përfolur që janë në një lidhje dashurie ndonëse asnjëri nuk e ka pranuar.

Ka patur foto të ndryshme në të njëjten shtëpi që vërtetonin se jetonin bashkë në Tiranë. Melisa madje disa kohë mbylli edhe Instagramin për t’u dhënë fund këtyre aludimeve.

Por një foto së fundmi ku shihen Andi dhe Melisa ka ngritur dyshimet për një fejesë ose celebrim të mundshëm. Vetë impostura e tyre e tregon këtë gjë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement