Atdheu sulmon konkurrentët e “Për’puthen”: I mora këlyshë, i rrita, tash janë bo qen

 

Rikthimi i Atdheut në emisionin “Për’puthen” nuk u prit mirë nga të gjithë konkurrentët. Një prej tyre, është Blerimi, i cili pas takimit të Atdheut me Antonelën u shpreh se të dy këta konkurrentë janë  aktorë të zotë, duke treguar se nuk beson tek ndjenjat e tyre.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun, ku e akuzoi se po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Ndërkohë, Atdheu ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku ka thumbuar të gjithë konkurrentët të cilët i dolën kundër.

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim, pa u zgjatur më tepër dhe pa përmendur emra konkretë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement