Tritol vëllait të prokurorit në Mamurras. Policia: Po punojmë

Mbrëmjen e djeshme Mamurrasi u trondit nga një shpërthim.

Fatmirësisht nuk pati dëme në njerëz, tritoli ishte vendosur në banesën Shpëtim Ndreca

Nga burimet rezultoj se Shpëtim Ndreca ka një prej vllezërve prokuror emri të cilit ende nuk bëhet me dije.

Nuk dihet nëse tritoli ka lidhje me vëllain e tij. Policia po punon në disa pista.

Kurbin/Informacion paraprak

Më datë 15.04.2021, rreth orës 21:45, në Mamurras, Kurbin, në oborrin e banesës së shtetasit Sh.N., ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lëndë plasëse, e cila ka shkaktuar vetëm dëme të vogla materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement