Jasmina dhe Ola na mashtruan? Ja foto që zbulon sekretin

 

Ola dhe Jasmina u prezantuan si armike të përbetuara por në fakt nuk është aspak ashtu.

Në takimin që bënë në studio vajzat treguan se kanë shkëputur marrëdhëniet dhe nuk do i rregullojnë kurrë , ndonëse u kapën në të njëjtin pallat e mohuan që kishin shoqëri ende.

Jashtë ekranit, Ola dhe Jamsina janë shoqe të mira me njëra-tjetrën dhe për këtë nuk ka më pikë dyshimi. “Iconstyle” ka siguruar një foto, në të cilën Jasmina dhe Ola shihen të ulura bashkë në një lokal. Fotografia është shkrepur ditën e djeshme në Durrës dhe dy vajzat shfaqen të ulura në një tavolinë duke folur me njëra-tjetrën dhe me një djalë, identiteti i të cilit nuk dihet. Duke qenë se vajzat thanë se nuk kanë fare komunikim me njëra-tjetrën, nuk besojmë se do të uleshin në një kafene për të kaluar kohën bashkë.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement