Ja si është emri i vërtetë i Anës të Përputhen

 

 

Ana e Përputhen ka qenë nga ato personazhe që tërhoqi vëmendjen duke kërcyer twerk dhe më pas për skandalet me Arjonin.

Ajo ka qenë shumë hapur për lidhje dhe të bënte çfarë i donte qejfi por shumë e mbyllur kur vinte puna tek jeta private.

Madje as emrin e vërtetë nuk ja kemi ditur. Ajo quhet Diana Lleshi, ndonëse të gjithë i drejtohen Ana. Më saktë emrin Ana ja ka vendosur vetë vetes, le te shpresojmë që mos dalë një emër tjetër sërish.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement