Zyrtari i LSI u kap duke blerë vota/ Meta: Të varet!

Presidenti Ilir Meta është pyetur lidhur me kapjen e zyrtarit të LSI i cili u kap duke blerë vota.

Në emisionin Opinion, Meta tha se i qendron fjalës së tij për tentativën e blerjes së votove. Referuar rastit konkret të ndodhur në Pukë, Meta tha se ai zyrtari i LSI duhet të varet.

“Të varet, të varet në mes të sheshit”, u shpreh Meta me tonë të ashpra.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement