“Shtabi i inceneratorëve i kërcënon të rinjtë më kobure”/ Deklarata “bombë” e Metës

Presidenti Ilir Meta ka bërë deklarata të forta mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion.

Meta u shpreh se shtabi i inceneratorëve në Durrës kanë kërcënuar vajzat dhe djemtë për tu larguar nga LSI.

“Shtabi i inceneratorëve që ka qender të fortë në Durrës kërcënonte vajzat e Durrësit që të largoheshin nga LSI duke iu zënë prita. I kërcënojnë me kobure dhe policia nuk bën asnjë lëvizje. Kur vjen puna te inceneratorët dridhen gjithë mediat, te inceneratorët shqetësohen të gjithë.’, u shpreh Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement