Lajmi fundit/ Gjendet një grua e pajetë në Shkodër, ka plagë në trup

Gjendet një grua e pajetë në Shkodër, ka plagë të shkaktuara nga një mjet prerës

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement