Fotoja me Macron/ Rama e tregon hapur…

Fotoja me Macron? Rama: Dëgjo Macron, nuk bëj foto mbrapa shpinës time. Vëlla është fjalë e madhe. Unë e kam mik. Dhe jo që thonë… Macron është nga të paktët. Unë e di që edhe kur të mos jem kryeministër, ne do të jemi miq. Ai është presidenti. Mos të bëj foto? Është faj që di të bëj foto të bukur? Po nuk pati miell, nuk bëhet bukë. Prandaj nëse do të kemi bashkëpunim me opozitën krijohen kushte përmirësimi edhe për ta. Kam keqardhje për Metën se e shoh gjysmë të dehur. 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement