E RËNDË në Shkodër! Gjendet në mes të rrugës nëna e tre fëmjëve

Një grua e pajetë është gjendur ditën e sotme në Shkodër.

Rudina Emini është gruaja e cila është gjetur në rrugë nga familjarët e saj. Mësohet se Emini është nëna e tre fëmijëve.Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

 

Shkodër/Informacion paraprak

Më datë 15.04.2021, rreth orës 14:20, në lagjen “Fahri Ramadani”, Shkodër, në banesë, është gjetur pa shenje jete shtetasja R. E., 40 vjeçe. Nga këqyrja paraprake e trupit janë konstatuar dëmtime të shkaktuara nga mjet prerës, ku paraprakisht dyshohet për vetëvrasje.

Trupi i viktimës është transportuar në morg, për ekspertizë të specializuar mjeko-ligjore.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement