Ç’po ndodh tani? Loredana flet sërish për një fëmijë të dytë dhe na “bombardon” me fotot me Mozzik

Nëse ende nuk është shtatzënë (gjë që po dyshohet çdo ditë e më shumë në rrjet), Loredana e do se s’bën një fëmijë të dytë me Mozzik.

Pasi u ribashkuan me lezet dhe nuk i shpëtuan dot syrit të mediave, çifti shumë i komentuar i showbiz-it po bën sërish plane për të zgjeruar familjen.

Nuk është hera e parë që reperja shpreh në story dëshirën për të pasur një tjetër fëmijë pas Hanës, ashtu siç ka bërë edhe pak orë më parë.

Në InstaStory, ajo ka shkruar : “Dua një fëmijë të dytë”, duke e ndarë kështu dëshirën e saj me ndjekësit.

Jo vetëm kaq! Lori na “bombardoi” me foto të ndryshme me Mozzik, foto me Hanën, foto të Mozzik dhe Hanës dhe e gjithë vëmendja u kthye sërish tek dyshja.

         

Cfarë po përpiqen të thonë tjetër, veçse lanë të kuptohet që janë sërish bashkë më të dashuruar se kurrë? Mos ndoshta po vjen një bebush, të cilin e kanë pritur me kaq padurim?

Fansat janë të gjithë sy e veshë e po ndjekin me kuriozitet të madh çdo lëvizje të çiftit.

Ndërkohë, Loredana ka punuar për këngën e saj më të re, kësaj here në shqip. Ende pa u publikuar, ky projekt na ka fiksuar të gjithëve!

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement