Me apo pa skenar në “Për’puthen”? Dalin provat, si udhëzohen konkurrentët për takimet

“Për’puthen” çdo ditë e më shumë po thyen rekordet e shikueshmërisë. Gjatë emisionit ka shumë debate, zënka dhe dashuri. Shpeshherë nuk kanë munguar akuzat ndaj autores së emisionit, e cila krijon skenarin për konkurrentët.

Shumica prej tyre nuk e kanë pranuar këtë gjë, madje edhe kanë ironizuar këdo që hedh në ajër lajme të tilla. Por duket se autores së emisionit i ka plasur bomba në dorë, pasi në media ka dalë një pjesë e skenarit, ku protagonistë janë Antonela dhe Atdheu.

Prova e parë qe vjen për këto akuza është një foto që qarkullon në internet, ku duket skenari i takimit mes Atdheut dhe Antonelës. Në këtë skenar janë te shkruara fjalët që dy protagonistët duhet të thonë, gjithashtu edhe pyetjet që Bora duhet të drejtojë gjatë puntatave

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement