Antonela për Atdheun: Nuk bëj dashuri pa u zënë! “Hidhet” Sindi: Shfaqet si e dashuruar me dikë që e akuzon për maniak

 

Sindi mendon se marrëdhënia mes Antonelës dhe Atdheut nuk është aspak e vërtetë.

Pas takimit të tyre të parë, Antonela dëgjoi opinionistin dhe tha se nuk do të bëjë dashuri pa u zënë.

Ndërsa Sindi e cilëson si veprim aspak normal që të akuzosh dikë për maniak seksual dhe për puthje me zor e më pas shfaqet si e dashuruar.

Sindi: Shfaqen si të dashuruar. Kur akuzon një njeri për maniak seksual se të ka puthur me zor, nuk e kuptoj si silleni kështu.

Atdheu: Dy njerëz kanë bërë paqe, përse të shtyjmë për urrejtje. Ndodhi, çfarë të bëjmë? Të vrasim veten?

Juli: Si ndodhi që ta bëjmë ne të tjerët.

Antonela: Unë nuk dua të bëj dashuri pa u zënë përpara.

Sindi: Mendoj që Arjani po gabon njësoj si me Andin dhe Tean që ishin me tipologji të njëjta dhe në fund nuk dolën asgjë. Shpresoj të mos jenë i njëjti rast dhe uroj që Atdheu nuk ka dalë kot me mua dhe Sarën.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement