VIDEO/ Shkuan për të vizituar të plagosurin në Spital, “Shqiponjat” i hedhin prangat

Përplasja me armë zjarri e ndodhur pasditen e sotme në Mamurras ka dërguar në Komisariat dy persona. Deri më tani të shoqëruar janë Alfred Prenga dhe Gjon Fufi, të dy u kapën teksa shkuan në spitalin e Traumës.

Gjon Fufi është vëllai i Nikoll Fufit (Vorfit), i cili po ashtu ka mbetur i plagosur, megjithatë është jashtë rrezikut për jetën. Maska.al ka siguruar video nga momenti kur efektivët e “Shqiponjave” i fusin në makinë për t’i dërguar në Komisariat.

“Far West” në Mamurras, Plagosen dy efektivët e Patrullës, Policia: Kolegu nxorri armën dhe qëlloi, plumbi kap dhe të afërmin e ish-deputetit Mhill Fufi. 2 të shoqëruar

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement