“…ik moj torollake”, Princi diss Jasminës 

 

Princi i ka kushtuar një diss Jasminës, pas gjithë debateve mes tyre. Kjo ka qenë një ndër videot më të klikuara në aplikacionin e Për’Puthen.

Princi ka dhënë një sqarim në lidhje me dissin kushtuar vajzës.

“Në periudhën që Jasmina nuk fliste me Andin kam pasur një afrimitet duke folur me mesazhe apo prapaskenë dhe mendova se do të ishte diçka, por më vonë doli që donte të të bënte vetëm ty xheloz”, thaPrinci.

Kjo përballje ka sjellë që edhe Andi t’i kushtojë disa vargje Princit, të cilat u shoqëruan me një puthje në fund nga Jasmina.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement