I bëri këngë Jasminës/ Aristela xheloze për Princin

Ditën e sotme në Përputhen po transmetohet takimi i Aristelës dhe Pricit. Para pak ditësh ky i fundit publikoi këngën e tij të parë që ishte një cover i këngës ‘Xhoana moj”, por që ai e këndon “Moj Jasmina”.

Ai u shpreh se ‘Xhoana’ e tij e ka emrim Jasmina. Mesa duket Aristela ndihet xheloze për këtë dedikim edhe pse më shumë nduket si diss.

Ajo e pyeti Princin se përse këtë këngë dhe ai u shpreh se ajo është pjesë e së shkuarës dhe se tani sytë ai i ka tek ajo.

“Është pjesë e së shkuarës. Tani e kam syrin diku tjetër, domethënë tek ty”, u shpreh Princi.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement