Leku letër / Modelja shqiptare mbulon me para babain e saj

Mbrëmë Françeska Jaçe festoi ditëlindjen e babait të saj, ku gjithë familja ishin mbledhur. Bukuroshja ka treguar se ata nuk kishin porositur një tortë për të parin e familjes, por ka gjetur një mënyrë tjetër që ta kompensojnë këtë pjesë.


“Urime ditëlindjen Sheik”, shkruan në njërën nga fotografitë. Ndërsa përmes një fotografie të publikuar, ku shihen disa pjata me ëmbëlsira të vogëla, shihen dhe para të hedhura sipër tyre.

“Na vjen keq babi se ste kishim bërë tortë por e kompensojmë”, shkruan modelja e cila e shoqëron me të qeshura këtë përshkrim të vendosur në fotografi.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement