Të shtëna me armë zjarri pranë një lokali në Elbasan, nuk dihet për të plagosur

Të shtëna me armë kanë ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. News 24 mëson se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘’Brigada e 17 Sulmuese’’ pranë një lokali.

Nuk dihet nëse ka të plagosur nga të shtënat, teksa ende s’janë të qartë rrethanat e ngjarjes.

Edhe pse në orën 20:00 është ora policore, kohët e fundit përplasjet pas kësaj ore nuk kanë munguar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement