Premier League: Man City 1-1 Leeds – Torres levels against 10-man visitors

Man City 1-1 Leeds

Raphinha tries to play in Helder Costa on the edge of the City box but it’s behind him.

Bernardo Silva goes up the other end and smashes it wide of Illan Meslier’s right post.

It’s really opening up now!

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement