‘Më deshi k…’/ Plas keq në ‘Përputhen +40’, Lindita braktis takimin, Naumi shpërthen në ofendime

Takimi i Linditës dhe Naumit në ” Përputhen +40 ” nuk ka shkuar mirë . Lindita kërkoi të përfundonte takimi pasi ndihej e bllokuar dhe u shpreh se Naumi nuk po tregohej i drejtë .

Lindita : Nuk e di pse e kam këtë përshtypjen , ndoshta gabohem , por bllokohem kur flas me ty . Më ikin të gjitha fjalët .

Naumi : Edhe unë erdha më ndryshe , por edhe unë sikur bllokohem .

Lindita : Në cfarë kuptimi ti ?

Naumi : Nuk jam i bllokuar fare , fshije o vllai .

Lindita : Unë jam e bllokuar nga ana jote në sensin jo të mirë të fjalës .

Naumi : Dhe unë njësoj .

Lindita : Po deri tani po të bëja komplimente . Mendoj se nuk kemi për të thënë më asgjë me njëri tjetrin . Më mirë ta mbyllim këtu se shiko si e dredh ky .

Naumi ka përdorur fjalor fyes me Linditën dhe e ka ofenduar keq pasi braktisi takimin .

Naumi : E falenderoj që iku , më bëri një nder të madh se kam një hall më pak .

Lindita : Nuk të lejoj të më shash familjen time . Kush je ti të më prekësh në familje . Kujt i thua kështu fjalësh ? Je injorant ? Kush je ti ? Mund të jesh cuni i Berlusconit , nuk më intereson . Kush je ti të më prekësh në familje ? Injorant .

Naumi : Ke më gjë për të thënë ?

Lindita : Pse më preke në familje ?

Naumi : Se më deshi k ….

Lindita : Injorant .

Pas fjalorit fyes në takim me Linditën , në studio Naumi u shpreh se nuk është penduar aspak .

Arjani : Mund ta kishe kursyer atë gjë . Nuk mendoj që është ndaj mungesës së mirënjohjes , mendoj se kishe një ndjesi që Lindita kishte ardhur për të të vënë me shpatulla pas muri . Më bëri përshtypje Lindita se në bisedën që bëtë ishe sulmuese , por Naumit turp ti vijë për atë që ka bërë . Nuk e mbështes fare dhe tup ti vijë për atë që ka thënë . Naumi është viktima e një loje që e ke bërë dhe nuk e ke luajtur bukur .

Lindita : Më ka thënë që nuk jam bërë si Ndricimi që ka bërë shkollën e jetës .

Naumi : Cfarë janë këto pallavra . Të më thojë mua l**e surrati i kësaj në takim . Mos më thojë mua l*qe ajo .

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement