“Jam tip xheloze”/ Iliri surprizon Gilbertën, por e lë keq: Dua të njoh zonjat e tjera

Iliri ka surprizuar Gilbertën duke shkuar në qytetin e Lushnjes për të bërë takimin me të.

Ajo ka zbuluar se kishin tre ditë që nuk flisnin dhe pas debatit, takimi në Lushnje ndikoi për të qetësuar situatën mes tyre.
“Kisha lënë shportën që më la dhuratë tek makina e tij. U zumë nuk folëm 3 ditë dhe kur erdhi në Lushnje, u zumë prap”, shpjegoi Gilberta.

Ndërsa në takim, Iliri u shpreh se ka pëlqim për vajzat e tjera.
Iliri: Me gatimin si je?
Gilberta: Nuk di, por po mësoj. Të pëlqen ndonjë vajzë tjetër?

Iliri: Na lër të hamë rehat. Normal që dua të njoh dhe të tjerë të shoh ku jam.
Gilberta: Unë jam tip xheloze.
Iliri: Nëse je xheloze që tani, është pak tepër.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement