“Po të jap pak sheqer”/ Andi tërheq Jasminën dhe e puth në bagazhin e makinës

 

Andi dhe Jasmina kanë diskutuar gjatë në takimin e tyre bashkë në lidhje me komentet në Instagram dhe sjelljet që kanë me persona të tjerë.

Megjithatë, Andi duket se është lodhur nga përplasjet dhe teksa qëndronin në bagazhin e makinës, e tërhoqi dhe shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

Andi: A i ke ly buzët? Duke e dit që kam me ti shly, prap i ke ly.

Jasmina: Pse e ke të sigurt?

Andi: Meqë ke përmendur gjithë kohës karamele e sheqer, thashë po ta jap pak sheqer.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement