Gjithçka rozë: Si ta vishni ngjyrën më të famshme të kësaj pranvere (FOTO LAJM)

Që roza do të jetë një nga ngjyrat më të përdorura këtë pranverë/verë s’është hera e parë që e dëgjoni. Të gjitha nuancat e saj mund t’ju hyjnë në punë për kombinime pranverore, shumë chic dhe mbi të gjitha të guximshme. Nëse asgjë s’po ju frymëzon për ta kombinuar, hidhini një sy ideve më poshtë.

Meqë moti është ende kapriçoz, konsideroni një pallto të hollë ose një xhaketë rozë.

E gjitha veshja rozë! Besojini fuqisë së saj dhe guxoni! Thyejeni me një çantë apo një palë këpucë ndryshe.

Fustanet e lirshme, mëndafsh ose të shkurtër për ditët e nxehta të verës!

 

Nëse roza e fortë ju tremb, mos ngurroni për nuancat pastel.

Kombinimi me portokallinë, jeshilen ose të verdhën e fortë s’është kurrë gabim!

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement