Konkurrentja e Për’puthen puthet me një vajzë, del video

 

Konkurrentja e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, shpeshherë është përfolur për mënyrën e takimeve të saj me konkurrentët.

Ndërsa së fundmi është publikuar një video e saj, duke u puthur në buzë me një shoqe të saj, e cila ka qenë më herët pjesë e një emisioni televiziv.

E që për të, ajo tregoi se kanë shoqëri që 12 vite së bashku.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement