Najada Çomo “shokon” rrjetin! Transformimi bëhet inspirim për të tjerët, ‘plasin’ MEME-t me Luljeta Bozon e Piperon

Ndryshimi i “look-ut” të Najada Çomos ka bërë bujë në rrjetet sociale. Mjekja kokëkuqe është kthyer bionde dhe ka ndryshuar mënyrën sesi aplikonte tualetin e saj në fytyrë.

Ndryshimi i saj drastik, ka mjaftuar për të inspiruar rrjetin lidhur me personazhet e tjerë kandidatë për deputetë të Partisë Socialiste. “Meme-bërësit” i kanë dedikuar hapësirë edhe Luljeta Bozos, ndërsa “rrjedha” ka marrë edhe mjekun Pëllumb Pipëro.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement