“Nuk ka shans të tallet kush me publikun”/ Ish konkurrenti paralajmëron për “skenarin” e Ledianës dhe Mevlanit

Episodin e kaluar të Përputhen, Lediana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për nëjrit-tjetrin. Pas kësaj deklarate ka reaguar ish konkurrenti Eri Aga, duke thënë se e kishte paralajmëruar këtë skenar të çiftit.

Ai gjithashtu ka paralajmëruar se askush nuk mund të tallet me publikun dhe se shumë shpejt do të dalin të gjitha ato që ai ka deklaruar më parë.

“Prisni gjëra të tjera që kam thënë se do dalin të gjitha, nuk ka shans kush të tallet me publikun”, shkruan ai në rrjetet sociale.

Për deklaratën e tyre janë dyshues dhe shumë konkurrentë të tjerë të cilët mendojnë se ata po dalin bashkë pasi kështu i do publiku.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu