Prapaskenat e takimit me Atdheun, Sara: Po dal shumë e dashur

Dje pati shumë diskutime në përputhen kur u transmetua puthja e Atdheut me Sarën që në takimin e tyre të parë.

Ndërkohë sot u transmetuan disa prapaskena nga takimi i tyre, ku Sara kërkoi të përësëritej një pjesë, pasi i dukej vetja shumë e dashur.

Sara: Më duket vetja si.. s’po them emra më mirë

Atdheu: Si kush?

Sara: E di vetë ti

Bora: Pse po dilje nga vetja, pse thua kështu?

Sara: Po se se kam tip që të shprehem aq shumë, ndërsa këtu është formati i tillë …

Bora: Kush është vajza që t’i nuk do ti ngjash këtu?

Sara: Nuk e krahasoj vetëm me asnjë.

Arjani: Tani që e pe veten në ekran, a tu duk vetja më mirë?

Sara: Mua mu duk si vetja.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu