Pas ekranit, Xhemi Shehu i thotë lamtumirë edhe…

Jemi mësuar ta shohim në ekran të trukuar dhe mjaft në formë Xhemi Shehun, por bukuroshja mezi paska pritur të çlirohet nga grimi i ekranit, të cilit i ka dhënë dhe lamtumirën e po shijon ditët pa make up, pa u merakosur se fotot përfundojnë në rrjet, herë nga mikeshat e herë nga ajo vetë.

Mund të themi se Xhemi e ka luksin të ketë një fytyrë të bukur dhe nuk ngjan aspak keq nëse nuk trukohet, e madje etiketa “gocë ekrani” nuk e kushtëzon fare për të ruajtur imazhin e kuruar.

Në  “Instagramin” e Xhemit mund ta gjejmë për kafe me mikeshat, dreka e darka, palestër, por grimin e ka ‘zhdukur’ në çdo foto.

Me sa duket Xhemi nuk i ka dhënë lamtumirën vetëm ekranit por edhe grimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement