Një tjetër konkurrent largohet nga emisioni, cfarë po ndodh me “Përputhen”?

Emini ishte njaë emër i cili fillimisht u lakua në Përputhen. Ai dalloi nga disa takime që bëri me Anën e parë por më pas duket se e pushtoi heshtja.

Në disa ditë mungesë në program, e cila me thënë të drejtën nuk u vu re shumë, duket se ai ka vendosur të largohet.

Emini ka bërë në Insta Story një deklaratë ku falenderon produksionin dhe tregon vendimin e tij të largimit.

Sigurisht që ka falenderuar dhe dy miqtë e tij Andin dhe Mevlanin të cilët i quan dy persona që do të ketë gjithmonë në zemër. E pra Emini nuk u përputh, ama bëri vëllezër në këtë program.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu