Nuk flet me nënën e saj pas akuzave të Fatjonit/ Melisa përlotet për krisjen e marrëdhënies

Melisa deklaroi sonte në “Përputhen Prime” se nuk flet me nënën e saj, pas akuzave të bëra nga Fatjoni se ajo kryen marrëdhënie seksuale me një djalë, për të cilin portalet aluduan se është Andi.

“Nuk flas me mamanë time për shkak të kësaj situate. Ajo e d i shumë mirë se kush jam dhe si jam, por duke qenë një epokë tjetër. Ajo nuk do më hedhë kurrë në rrugë se jam fëmija i saj, por normalisht që do ketë kritika. Akuzat e Fatjonit dhe aludimet e publikut e kanë prekur”,
 deklaroi Melisa, e cila mohoi marrëdhënien me Andin.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të “Maska.al” dhe page ne FB mjafton të klikoni: Join Group dhe Like Page kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Advertisement

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu